Z veseljem vas obveščamo, da so se naši učenci tudi v letošnjem šolskem letu udeležili projekta kreativnega pisanja, ki ga že nekaj let prireja Gimnazija Vič. Osrednja tema letošnjega ustvarjanja je bila povezana z 200. obletnico objave znamenitega znanstvenofantastičnega romana Frankenstein – avtorice Mary Shelly – ter večnim vprašanjem Kaj pomeni biti ČLOVEK?     Učenke Tamara Nakičević, Kim Sever, Ana Bojkovski, Miša Hočevar, Ronja Hvala ter Hana Korpar, so se s svojimi prispevki udeležile tekmovanja ter prispevale tudi ustvarjalno ponazoritev. Slednjo si boste lahko ogledali na šolskem popoldanskem druženju, 7. junija. Posebne čestitke Ronji Hvala, ki je bila nagrajena za svojo kratko zgodbo Victor the Vampire ter Ani Bojkovski, ki se je s svojo zgodbo The world behind my eyes, uvrstila v ožji izbor. Zgodbi obeh učenk, sta bili objavljeni v publikaciji Gimnazije Vič. Čestitke vsem sodelujočim!

Elena M. Stanko